Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/atlascer/public_html/images/20
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20

معرفی شرکت اطلس سرام کویر

شرکت اطلس سرام کویر (سهامی خاص) در سال 1392 به عنوان یک شرکت دانش بنیان، اقدام به تولید نسوزهای مصرفی در توربین‌های گازی طرح زیمنس نیروگاه‌های برق کشور نمود و پس از دریافت تأییدیه‌های لازم از معتبرترین آزمایشگاه‌های بین‌المللی و به تبع آن شرکت توانیر، محصولات خود را به نیروگاه‌های برق کشور عرضه نمود. تولیدات شرکت با استفاده از فناوری نانو و به روش فوق سرمایش می‌باشد. به این صورت که مواد اولیه پس از مخلوط‌سازی با محلول‌های نانو، قالب‌گیری، ویبره و پرس، به تونل انجماد منتقل می شود. در این مرحله انبساط 11 درصدی مواد حامل ناشی از انجماد از یک طرف و عدم امکان خروج مواد از قالب از طرف دیگر، منجر به پدیده فرم‌دهی به روش پرس ایزواستاتیک سرد می‌گردد و قطعات خارج شده از قالب دارای استحکام‌خام بسیار بالایی می‌باشند.
از آنجائیکه طراحی و ساخت قالب با دستگاه فرز CNC صورت می‌گیرد و درجه حرارت پخت قطعات با این روش پائین‌تر از روش پرسی است لذا قطعات حاصله دارای تلورانس ابعادی بسیار دقیق می‌باشد.
از دیگر مزایای این روش عدم وجود سیمان در ترکیب مواد اولیه است لذا خواصی نظیر مقاومت به خوردگی شیمیایی و شوک‌پذیری حرارتی و در نهایت طول عمر محصولات افزایش می‌یابد. لذا کلیه تولیدات شرکت نظیر نازل‌های درونی و بیرونی پاتیل، راه گاه‌های مذاب، پورس پلاگ، ول بلوک، دامی و ستینگ تاندیش، بلوک مشعل، آجرهای کف کوره نورد و دیگر قطعات پری‌کست آلومینایی با درصدهای متفاوت Al2O3 (%96- 80) مصرفی در صنایع فولاد، مس، سیمان و پتروشیمی با این روش می‌باشد.
از آنجائیکه QC پلن شرکت از معتبرترین بازرسین بین‌المللی مورد ارزیابی قرار گرفته است لذا قابلیت ردیابی  محصولات از لحظه ورود مواد اولیه به شرکت تا نصب در محل مصرف  امکان‌پذیر است. همچنین از امتیازات این نوع فرآیند تولید،  ریزساختار کنترل شده‌تر و در نتیجه ثبات کیفیت محصولات می‌باشد.
در بخش تولید جرم نیز شرکت اطلس سرام کویر تولیدکننده، جرم‌های ماسه مجرای پاتیل، جرم‌های منولیتیک پرسیمان، کم سیمان و فوق‌العاده کم سیمان لایه‌ی ایمنی پاتیل، تاندیش و بخش‌های مختلف کوره‌ی سیمان نظیر برج پیشگرم، هود و داکت ثالثیه و کولر می‌باشد.
دیدگاه شرکت اطلس سرام کویر با اعتقاد کامل بر دانش فنی تولید و کادر مجرب و کارآزموده وظیفه تبدیل شدن به برند برتر در حوزه داخلی و توجه به  عرضه بین‌الملل با تأکید ویژه بر درخواست و نیاز مشتریان و با سرآمدی سازمانی بر مدیریت دانش دنبال می‌نماید. در این راستا به منظور تلاش جهت حضور موفق در عرصه این صنعت افزایش رضایت و اطمینان مشتریان ، ثبات کیفیت محصولات و انجام پروژه‌های تحقیقاتی برای محصولات جدید را سرلوحه خود قرار داده و در جهت خودکفایی در واردات دیرگدازهای پیشرفته گامی موثر در جهت کمک به اقتصاد ایران برمی‌دارد. 

Read 3622 times

Image Gallery

{gallery}20{/gallery}

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.