Monday, 19 October 2015 11:24

بازدید مدیران ارشد صنعت برق کشور از غرفه شرکت اطلس سرام کویر در سومین همایش و نمایشگاه ساخت داخل؛

به گزارش روابط عمومی شرکت اطلس سرام کویر، غرفه این شرکت در سومین همایش و نمایشگاه ساخت داخل و تولید قطعات نیروگاهی که در نیروگاه تولید برق نکا برگزار شد، با استقبال خوبی از سوی مدیران شرکت توانیر و مدیران نیروگاه های سراسر کشور مواجه شد.
مهندس مهرداد مدیر کل دفتر فنی تولید شرکت توانیر نخستین میهمان شرکت اطلس سرام بود که در حاشیه افتتاح نمایشگاه و بازدید از غرفه این شرکت ضمن تقدیر از تلاش تولید کنندگان داخلی قول مساعد در راستای حمایت از ساخت داخل را به شرکت اطلس سرام کویر دادند.
بر اساس این گزارش مهندس دهقان مدیر عامل شرکت مدیریت بهره برداری تولید برق فارس همراه با مهندس مهریان، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های بهره برداری و نگهداری نیروگاه های کشور (اصنا) و مهندس بشیری از دیگر میهمانان شرکت اطلس سرام کویر در این نمایشگاه بودند  که در نشستی به بررسی مشکلات موجود  در مسیر ساخت داخل پرداختند وتصمیم به برگزاری جلسه ای در راستای ایجاد توافقات لازم بین تولیدگنندگان گرفتند.
همچنین مهندس نعمتی مدیرعامل شرکت تولید برق نکا  همراه با هیئت برگزار کننده نمایشگاه از غرفه شرکت اطلس سرام کویر بازدید به عمل آوردند.َ
در این بازدید ها مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت اطلس سرام کویر توضیحاتی در ارتباط با روند تولید محصولات شرکت و دریافت تاییدیه از شرکت توانیر و آزمایشگاه های معتبر جهان ارائه کرد.
 
Read 1955 times

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.