پنج شنبه, 07 اسفند 1393 ساعت 14:30

حضور چشمگیر شرکت اطلس سرام کویر در سمپوزیوم فولاد 93

شرکت اطلس سرام کویر با مدیرعاملی مهندس حسین‌زاده حضور چشمگیری در سمپوزیوم فولاد 93 که در اردکان یزد برگزار گردید داشت.

شرکت اطلس سرام کویر در سمپوزیوم فولاد ایران که با محور "توسعه معادن و صنایع آهن و فولاد ، همگام با توسعه پایدار در اقتصاد غیر نفتی در ارکان یزد برگزار گردید، با ایجاد هلدینگ با شرکت جرم های نسوز داریوش و جرم های نسوز قم حضور چشمگیری نشان داد. هفدهمین همایش محققان، استادان،‌ مدیران و کارشناسان صنعت فولاد کشور در تاریخ ۵ و ۶ اسفندماه 93با عنوان سمپوزیوم فولاد 93 توسط انجمن آهن و فولاد ایران و شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (سهامی عام) در مجتمع معدنی و صنعتی اردکان برگزار گردید .

شرکت اطلس سرام کویر نیز با حضور چشمگیر خود در بخش نمایشگاه جانبی سمپوزیوم ، دستاوردهای علمی - پژوهشی، خدمات، دستاوردها ومحصولات شرکت را به نمایش علاقمندان گذاشت. لازم بذکر است که با استقبال مسئولان و مدیران عامل کارخانجات  صنعتی و کارشناسان قرار گرفت.

هدف از برگزاری سمپوزیوم‌های فولاد که سالانه توسط انجمن آهن و فولاد ایران و با مشارکت یکی از شرکت‌های معدنی و صنعتی،‌ تولید کنندگان فولاد و یا دانشگاه‌های کشور برگزار می‌گردد، ایجاد زمینه مساعد برای برقراری ارتباط میان کلیه محققان و دست‌اندرکاران صنعت فولاد کشور و ارائه آخرین دستاورد‌های پژوهشی در زمینه فولاد می‌باشد. در این نمایشگاه جدیدترین فناوری های روز و پیشرفت حوزه ها و بخش های مختلف صنعت فولاد از قبيل تهیه و توزیع مواد اولیه و روش های تولید، تکمیل و تحویل محصولات مرتبط با این صنعت و همچنین طرح های متنوع مربوط به ظرفیت ها و توانمندی های صنعت فولاد و صنایع وابسته به آن ارائه، شده است. 

  • شما در ارائه نظر اولین نفر باشید

اظهار نظر

ارسال نظر به عنوان مهمان

0