شنبه, 02 خرداد 1394 ساعت 14:51

راه اندازی فاز دوم شرکت اطلس سرام کویر در خرداد ماه

مدیر عامل شرکت اطلس سرام کویر گفت: با ملحق شدن مهندس اکبری از متخصصین صنعت نسوز به تیم مدیریتی این شرکت، فاز دوم شرکت اطلس سرام کویر در خردادماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت اطلس سرام کویر در حاشیه دومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ارائه مقاله در این همایش، اظهار کرد: بنده در مقاله خود روش های نوین تولید قطعات ادونس سرامیک را ارائه کردم و همچنین به شرح روش فریز کستینگ در راستای تولید سرامیک چمبرهای اتاق احتراق توربین های گازی در نیروگاه های برق کشور پرداختم.

مهندس حسین زاده با بیان اینکه با تولید این قطعات در داخل، نسبت به واردات آنها به کشور بی نیاز خواهیم شد، و از خروج سالانه بیش از 50 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری خواهد شد، تصریح کرد: شرکت اطلس سرام کویر مصمم است تا تمام قطعات پری کست مصرفی در صنایع فولاد و فلزات غیر آهنی و همچنین جرم های مصرفی در صنایع سیمان را تولید کند.

وی با اشاره به راه اندازی فاز دوم شرکت اطلس سرام در خردادماه سال جاری ، بیان کرد: خوشبختانه مهندس مجید اکبری که یکی از معدود متخصصین این عرصه در کشور محسوب می شود به تیم مدیریت شرکت اطلس سرام کویر پیوستند و حضور وی نقش بسزایی در توسعه فازهای شرکت خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت اطلس سرام کویر گفت: مهندس اکبری بیش از 10 سال سابقه مدیریت در فرآورده های نسوز پارس و همچنین سابقه 10 ساله مدیریت در فرآورده های نسوز مهرگداز را دارد که می تواند در پیشبرد اهداف شرکت اطلس سرام کویر نقش بسزایی ایفا کند. 

بازدید 6008 بار
  • شما در ارائه نظر اولین نفر باشید

اظهار نظر

ارسال نظر به عنوان مهمان

0