Thursday, 15 January 2015 00:48

تندیس برتر کیفیت به مهندس حسین زاده اهدا شد

توسط مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت؛
تندیس برتر کیفیت به مهندس حسین زاده اهدا شد
تندیس کیفیت برتر توسط مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت به مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت اطلس سرام کویر اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت اطلس سرام کویر، تندیس کیفیت برتر در کنگره سراسری  بزرگان کیفیت و استاندارد سازی ، توسط مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت به مدیرعامل این شرکت اهدا شد.
بر اساس این گزارش این کنگره هرساله برگزار و تندیس این همایش به نخبگان و بزرگان کیفیت سازی در صنعت کشور اهدا خواهد شد.
مهندس مولودی مشاور وزیر صنعت معدن و تجارت در این همایش که در مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد با بیان اینکه صاحبان صنایع در کشور، باید به بازارهای جهانی چشم داشته باشند، اظهار داشت: بازار کشور دوست و همسایه افغانستان یکی از مهمترین بازارهایی است که صنایع کشور باید حضور مستمری در آن داشته باشند.
وی با بیان اینکه تراز تجاری ما با افغانستان مثبت است، بیان داشت: کشور افغانستان سالانه 16 میلیارد دلار واردات دارد که سهم ایران از این بازار کمتر از سه میلیارد دلار است که این امر می طلبد تا صنایع ما رقابت بیشتری با سایر کشورها برای نفوذ در بازارهای افغانستان داشته باشند.
مهندس حسین زاده مدیرعامل شرکت اطلس سرام کویر در حاشیه این همایش با بیان اینکه یکی از اهداف مهم این شرکت رقابت با برندهای مطرح جهان در حوزه فعالیت خود است، تصریح کرد: این شرکت به نیازهای مشتریان توجه ویژه ای دارد و سعی دارد علاوه بر مطرح شدن به عنوان برترین برند در داخل کشور، رقابت تنگاتنگی با برترین برندهای جهان در بازارهای مختلف داشته باشد.
وی با بیان اینکه تحقق این اهداف مهم توسط کار گروهی و مدیریت دانش فنی میسر خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این راستا این شرکت در نظر دارد تا با تلفیق نیروی جوان و تجربه نیروهای متخصص به تحقق اهداف و چشم اندازهای شرکت تسریع بخشد.
خاطرنشان می شود شرکت اطلس سرام کویر  یکی از فعالان عرصه تولید دیرگداز های پیشرفته با شکل ها و کاربردهای ویژه می باشد.
انتهای پیام/

Read 78379 times

13 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.