امروز با ما تماس بگیرید!

اشکالات و نقائص

اشکالات و نقائص

اشکالات و نقائص:

معیارهای ساخت کوره دوار SACMI اندازه گذاری و مفهوم سیستمهای احتراقی مورد استفاده برای دست یابی به منحنی حرارت دهی و رگولاتورهای متعدد موجود این کوره را بسیار قابل انعطاف ساخته و امکان اعمال تصحیحات و تنظیمات زیادی را با هدف بهینه ساختن نتیجه حاصله از فرایند حرارت دهی در اختیار شما قرار می دهد.

بدیهی است که هر تکنسینی شرایط کاری کوره را بر اساس دیدگاه تجربه و مهارت خویش تنظیم خواهد کرد هدف از این کار غنی ساختن دامنه مهارتهای اپراتور کوره می باشد.

باید همیشه توجه داشت که زمانی کوره دارای تنظیم مناسب خواهد بود که تصحیحات بطور منطقی و معقول و قابل خواندن روی آن اعمال شده باشند تا در صورت لزوم بتوان با سرعت و دقت اصلاحاتی را به مورد اجرا گذاشت؛ علاوه بر این باید حتماً حاشیه های ایمنی مناسبی در نظر گرفته شوند تا تغییرات غیر قابل اجتناب پارامترها آسیبی به محصول نرسانند؛ تصحیحات هرگز نباید تا حدی موجب برانگیختگی شرایط شوند که کارکرد کلی کوره و قطعات آنرا مختل سازند؛ همواره باید یک حاشیه ایمنی حداقل برای برخی از اصلاحات با درصد تاثیر مشخصی پیش بینی کرد. قبل از اینکه وارد مبحث مشکلات مربوط به فرایند حرارت دهی شویم بهتر خواهد بود تا برخی از مفاهیم پایه و اساسی را که در کار کردن اصولی با کوره مورد نیاز بوده و شاید هرگز بخوبی در جای دیگر توضیح داده نشده باشند را مورد بررسی قرار دهیم…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.